Pátek 23.1.2009

26. 01. 2009 | † 27. 01. 2013 | kód autora: ckc

Pátek 23.1.2009

..

Páteční ráno začínalo hezky. Vyspinkala jsem se pěkně do růžova a navzdory i nepěknému počasí, které mě venku očekávalo, jsem překypovala celkem  dobrou náladou a energií do nového dne.  Čas stravený ve škole docela rychle utekl a já se mohla konečně začít těšit na víkend ! Ovšem, zbytek dne se bohužel ke konci docela rázně zkomplikoval..

Po vyučování jsem měla domluvený srazík s mými dvěmi kamarádkami - Kristýnou a Petou, ale po telefonátu s mým přítelem, který tomu předcházel mě přepadla značná nechut někam vyrazit.  Z tonu jeho hlasu jsem vycítila, že je zásadně proti, abych někam chodila a nejraději by mne uvázal jako pejska na provázku u body a nikam nepouštěl. Po chvilce našeho rozhovoru, se mi podařilo jej trochu obměkčit a Renek mi projevil trochu loayality a ,,pustil" mě. Ještě před mojí schůzkou jsem ho navštívila u něj doma, kde mi stihl všechny mé kamarádky vyčíst a poté jsem už mohla konečně jít. Chápu, že mě má rád a že mě nechce ztratit, ale příjde mi, že to opravdu někdy přehání. Nehodlám přece odjet do Ameriky na sto let a nechat ho tady, chci si pouze jednou za čas někam vyrazit, posedět, popovídat si a trochu se jen pobavit jako každá jiná 18letá holka ..

Posezeníčko s kamarádkami jsem si sice užila, ale tak jak jsem i celou dobu předpokládala se také i stalo. Renek byl celý den uražený a nebyla s ním žádná řeč. Byl vemi rozlobený a naštvaný, že jsem ho nechala samotného a zatím co on se na mě tak celý den těšil, jsem se rozhodla dát předost kamarádkám před ním. Hodlal se se mnou už dnešní večer rozejít, ale nakonec jsme se sešli a vše bylo opět tak jako dřív.

Uklidnil se a strávili jsme spolu celou noc až do čtyř hodin do rána...


Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky osobni

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.