Pátek 16.1.2009

17. 01. 2009 | † 27. 01. 2013 | kód autora: ckc

Pátek 16.1.2009

love

Pátek probíhal celkem klidně až na jednu malou nepříjemnou údalost, která mě postihla ve chvíli,když jsem přišla do třídy a Linda mě obdarovala škaredým pohledem plným znechucením a zloby. Je mi to jasné, neozvala jsem se jí a nedala jsem ji především vědět, že ve čtvrtek nedojdu na hodinu. Omlouvám se jít, ale vypadá to, že pouhá omluva ji nestačí....Hrozí ji trojka z nj, protože byla na místo mě zkoušená a také pochopitelně nepřipravená se spoléháním na mě, že se objevím..Nakonec to,ovšem dobře dopadá a dostává během opravného zkoušení vytouženou dvojku.První hodina byla čj a bohužel i s nadílkou další pololetní písemky, na kterou jsem úplně zapomněla. Test z části vyplním, ale i tak mám špatný pocit a již dopředu si na další hodinu plánuji opravný test. Mrzelo by mě, dostat hloupou čtverku či pětku,když vím, že látku celkem znám a není nijak                                                                                                                                                       

Zbytek vyučování probíhá pak už v pohodičce a já už se ke konci nemůžu dočkat na to až spatřím konečně svého krásného drahouška, který na mě čeká po konci vyučování před školou. Zamíříme po chvilce k němu domů a vychutnáváme si společně vzájemnou společnost toho druhého. Po pár hodinách sjedeme pro jeho dcerku a já se pak s ním loučím..

láska

Uvidíme se večer, který končí jako obvykle milováním v prázdném bytě v jeho baráku.

 Dveře nejsou zamknuté a do okna je vidět. Začátek probíhá sice trochu rozpačitě, především, protože je nám oběma zima, ale po nějaké minutě, je nám náhle teplo. Dlouze se líbáme a pak se rozhodnu dopřát mému příteli malé potěšení a rozepnu mu pomalu knoflíčky u kalhot. Beru si jeho již zduřelý penis do rukou a začínám ho pomalu hladit a mnout. Po nějaké době jej začínám i sát a lízat,mezitím on mi svléká kalhotky i s kalhotkami a začíná si hrát s moji,, pičkou"(*Jak on sám s oblibou říká)Nakonec mě můj miláček zohne u okeního parapetu a vnikne mě do mě a začínáme se krásně milovat.

Krátce na to, pak už jen cítím jak mi co si teplého stéká po stehně dolů..


Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky osobni

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.